Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

iptv  generator  kodi  oscam  cccam  

Latest topics
» 3SERVER NEWCAMD ART, BISTV, CANALSAT, CYFRA+, DIGITAL+,OTHER SKY ,Srg-Swiss 18 9 2017
Sun 17 Sep 2017, 16:34 by djalal19

» VIC DANA!
Thu 14 Sep 2017, 00:12 by biha

» Newly added TV channels
Wed 13 Sep 2017, 14:22 by wold467

» Novosti na Transponderima
Wed 13 Sep 2017, 14:21 by wold467

» EMU Dostupne Utakmice
Wed 13 Sep 2017, 14:15 by wold467

» Fightbox Turksat 42E
Mon 11 Sep 2017, 16:08 by TvSatMedia

» 2 SERVER NEWCAMD ART, BISTV, CANALSAT, CYFRA+, DIGITAL+,OTHER SKY ,Srg-Swiss 9 9 2017
Sat 09 Sep 2017, 11:12 by djalal19

» Polaris TV paket novo
Sun 03 Sep 2017, 09:25 by rudyvgd

» Eurobasket 2017
Sun 03 Sep 2017, 09:01 by rudyvgd

September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+

Top posting users this month
suca
 
TvSatMedia
 
djalal19
 
xisifiha
 
haso
 
min
 
wold467
 
martaleksandar
 
vukyu6vv
 
biha
 

Top posting users this week
suca
 
djalal19
 
xisifiha
 
martaleksandar
 
min
 
TvSatMedia
 
malubu
 
dragce
 
vello
 


WTA / ATP / TENIS WORLD

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Tue 13 Jun 2017, 07:39

RASPORED DANA / 13 / 06 / 2017
Kod:
10:00 Moutet - Ymer (ATP Challenger Lyon)
  10:00 Trungelliti - Rola (ATP Challenger Lyon)
  11:00 Hlavackova - Shvedova (WTA Den Bosch)
  11:00 Hogenkamp - Minella (WTA Den Bosch)
  11:00 Dolgopolov - Darcis (ATP Den Bosch)
  11:00 Troicki - Paire (ATP Stuttgart)
  11:00 ATP / WTA s-Hertogenbosch
  11:00 Cervantes - Berrettini (ATP Challenger Caltanissetta)
  11:00 Rublev - Zekic (ATP Challenger Caltanissetta)
  11:30 Dzumhur - Munoz-De La Nava (ATP Challenger Lisbon)
  11:30 Gaspar Murta - Carballes Baena (ATP Challenger Lisbon)
  11:30 Lamasine - Ilkel (ATP Challenger Lyon)
  11:30 Nedovyesov - M. Granollers (ATP Challenger Lyon)
  12:00 Konta - Moore (WTA Nottingham)
  12:00 Sakkari - Cepelova (WTA Nottingham)
  12:00 Yastremska - Rybarikova (WTA Nottingham)
  12:00 Kudla - Sela (ATP Challenger Nottingham)
  12:00 Soeda - Glasspool (ATP Challenger Nottingham)
  12:30 Flipkens - Brengle (WTA Den Bosch)
  12:30 Medvedev - Haase (ATP Den Bosch)
  12:30 Youzhny - Kokkinakis (ATP Den Bosch)
  12:30 Cecchinato - Samper-Montana (ATP Challenger Caltanissetta)
  12:30 Stebe - Lajovic (ATP Challenger Caltanissetta)
  13:00 Harris - Hurkacz (ATP Challenger Lisbon)
  13:00 Jarry - Auger-Aliassime (ATP Challenger Lyon)
  13:00 Munar - De Greef (ATP Challenger Lyon)
  13:00 Oliveira - Escobar (ATP Challenger Lisbon)
  13:30 Barty - Maria (WTA Nottingham)
  13:30 Rogers - Vekic (WTA Nottingham)
  13:30 Baghdatis - Kohlschreiber (ATP Stuttgart)
  13:30 Berankis - Kamke (ATP Challenger Nottingham)
  13:30 Norrie - De Schepper (ATP Challenger Nottingham)
  13:30 Stakhovsky - Santillan (ATP Challenger Nottingham)
  14:00 Kato - Rodina (WTA Den Bosch)
  14:00 Witthoeft - Vandeweghe (WTA Den Bosch)
  14:00 ATP Challenger Caltanissetta
  14:00 Caruso - Travaglia (ATP Challenger Caltanissetta)
  14:00 Giannessi - Lopez Perez (ATP Challenger Caltanissetta)
  14:30 Bertens - Petkovic (WTA Den Bosch)
  14:30 Ghedin / Grigelis - Rola / Satral (ATP Challenger Lyon)
  14:30 Giraldo - Balazs (ATP Challenger Lisbon)
  14:30 Mathieu - Jahn (ATP Challenger Lyon)
  15:00 Nara - Davis (WTA Nottingham)
  15:00 Riske - Watson (WTA Nottingham)
  15:00 Haas - Herbert (ATP Stuttgart)
  15:00 Gunneswaran - Domingues (ATP Challenger Lisbon)
  15:00 Kravchuk - Copil (ATP Challenger Nottingham)
  15:00 Mmoh - Opelka (ATP Challenger Nottingham)
  15:00 Smith - Vanni (ATP Challenger Nottingham)
  15:30 Korpatsch - Konjuh (WTA Den Bosch)
  15:30 Sugita - Tipsarevic (ATP Den Bosch)
  15:30 Bolelli - Sorgi (ATP Challenger Caltanissetta)
  15:30 Mager - Kukushkin (ATP Challenger Caltanissetta)
  16:00 Ozaki - Mladenovic (WTA Den Bosch)
  16:00 Gil / Oliveira - Munoz-De La Nava / Ramirez (ATP Challenger Lisbon)
  16:00 Ruud / Vervoort - Granollers / Granollers (ATP Challenger Lyon)
  16:30 Christie / Moore - Rae / Robson (WTA Nottingham)
  16:30 McHale - Sevastova (WTA Nottingham)
  16:30 Safarova - Min (WTA Nottingham)
  16:30 De Loore - Elias (ATP Challenger Lisbon)
  16:30 King - Fratangelo (ATP Challenger Nottingham)
  16:30 Knowle / Oswald - Bhambri / Sela (ATP Challenger Nottingham)
  17:00 Molchanov / Skugor - Arnaboldi / Caruso (ATP Challenger Caltanissetta)
  17:30 F. Mayer - Chardy (ATP Stuttgart)
  17:30 Silva Frederico - Clezar (ATP Challenger Lisbon)
  18:00 Shinikova / Vickery - Boserup / Rogers (WTA Nottingham)
  18:00 De Minaur - Klein (ATP Challenger Nottingham)
  18:00 Kravchuk / Marchenko - Polmans / Whittington (ATP Challenger Nottingham)
  18:00 Millman - Moriya (ATP Challenger Nottingham)
  18:00 Polansky - Groth (ATP Challenger Nottingham)
  18:00 Zeballos - A. Muller (ATP Challenger Lyon)
  18:30 Sousa - Milojevic (ATP Challenger Lisbon)
  20:00 Lorenzi - Arevalo (ATP Challenger Caltanissetta)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Wed 14 Jun 2017, 07:34

RASPORED DANA / 14 / 06 / 2017
Kod:
10:30 Hemery / Ymer - Hsieh / Junaid (ATP Challenger Lyon)
   11:00 Giorgi - Witthoeft (WTA Den Bosch)
   11:00 Moore / Wongteanchai - Hogenkamp / Rus (WTA Den Bosch)
   11:00 Bedene - Escobedo (ATP Den Bosch)
   11:00 Hanfmann - M. Zverev (ATP Stuttgart)
   11:00 Troicki / Zimonjic - Daniell / Demoliner (ATP Stuttgart)
   12:00 Chan / DellAcqua - Weinhold / Whoriskey (WTA Nottingham)
   12:00 Vekic - Boserup (WTA Nottingham)
   12:00 Berankis - Sela (ATP Challenger Nottingham)
   12:00 Dima - Daniel (ATP Challenger Lisbon)
   12:00 Fabbiano - Bhambri (ATP Challenger Nottingham)
   12:00 Kretschmer / Satschko - De Paula / Souza (ATP Challenger Lyon)
   12:00 Sousa - Milojevic (ATP Challenger Lisbon)
   12:30 Cibulkova - Lottner (WTA Den Bosch)
   12:30 Petkovic - Vikhlyantseva (WTA Den Bosch)
   12:30 Tsurenko - Krejsova (WTA Den Bosch)
   12:30 Baker / Mektic - Murray / Soares (ATP Stuttgart)
   12:30 Satral - Ruud (ATP Challenger Lyon)
   13:30 Barty - Fett (WTA Nottingham)
   13:30 Dabrowski / Savchuk - Adamczak / Sanders (WTA Nottingham)
   13:30 Linette - Ahn (WTA Nottingham)
   13:30 Johnson - Kohlschreiber (ATP Stuttgart)
   13:30 Harris - Quinzi (ATP Challenger Lisbon)
   13:30 Kowalczyk / Panfil - Bangoura / Margaroli (ATP Challenger Lisbon)
   13:30 Lamasine / Nys - Jacq / Muller (ATP Challenger Lyon)
   13:30 Stakhovsky - Marchenko (ATP Challenger Nottingham)
   14:00 Kato / Ozaki - Cako / Naydenova (WTA Den Bosch)
   14:00 Marach / Pavic - Monroe / Sitak (ATP Stuttgart)
   14:00 Seppi - G. Muller (ATP Den Bosch)
   14:00 Andreozzi - Bagnis (ATP Challenger Caltanissetta)
   14:00 Janvier - Bourgue (ATP Challenger Lyon)
   14:00 Ramanathan - Ofner (ATP Challenger Caltanissetta)
   14:30 Mannarino - A. Zverev (ATP Den Bosch)
   15:00 Barthel / Sevastova - McHale / Watson (WTA Nottingham)
   15:00 Kawa / Tinjic - Jurak / Rodionova (WTA Nottingham)
   15:00 Pironkova - Nara (WTA Nottingham)
   15:00 Balazs / Borsos - Milojevic / Popko (ATP Challenger Lisbon)
   15:00 Groth / Millman - Reid / Smith (ATP Challenger Nottingham)
   15:00 Krawietz / Sancic - Daniel / Taberner (ATP Challenger Lisbon)
   15:30 Knoll / Vandeweghe - Mertens / Wacanno (WTA Den Bosch)
   15:30 Kontaveit - Flipkens (WTA Den Bosch)
   15:30 Federer - Haas (ATP Stuttgart)
   15:30 Albot - Bellotti (ATP Challenger Caltanissetta)
   15:30 Giannessi / Mager - Cerretani / Schnur (ATP Challenger Caltanissetta)
   16:00 Mahut - Benneteau (ATP Den Bosch)
   16:30 Bednarek / Petrovic - Carballes Baena / Coria (ATP Challenger Lisbon)
   16:30 Bhambri / Sela - Klein / Salisbury (ATP Challenger Nottingham)
   16:30 Brunstrom / Opelka - Fabbiano / Vanni (ATP Challenger Nottingham)
   16:30 Chazal - De Greef (ATP Challenger Lyon)
   16:30 Glasspool - Polmans (ATP Challenger Nottingham)
   17:00 Jankovic / Petkovic - Melichar / Smith (WTA Den Bosch)
   17:00 B. Bryan / M. Bryan - Tomic / M. Zverev (ATP Stuttgart)
   17:00 Podlipnik Castillo/Vasilevski - Bagnis/Cecchinato (ATP Challenger Caltanissetta)
   17:30 Struff - Pouille (ATP Stuttgart)
   18:00 Chuang / Voracova - Konta / Wickmayer (WTA Nottingham)
   18:00 Grigelis - Auger Aliassime (ATP Challenger Lyon)
   18:00 Lorenzi - Djere (ATP Challenger Caltanissetta)
   18:30 Behar / Bury - Arevalo / Kovalik (ATP Challenger Caltanissetta)
   18:30 Sakharov - Oliveira (ATP Challenger Lisbon)
   20:00 Bolelli - Sandgren (ATP Challenger Caltanissetta)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Thu 15 Jun 2017, 07:38

RASPORED DANA / 15 / 06 / 2017

Kod:
11:00 Hlavackova - Rus (WTA Den Bosch)
  11:00 Knoll / Vandeweghe - Cako / Naydenova (WTA Den Bosch)
  11:00 Chardy - F. Lopez (ATP Stuttgart)
  11:00 Karlovic - Kozlov (ATP Den Bosch)
  11:00 Arends / Peng - Ruud / Vervoort (ATP Challenger Lyon)
  11:00 ATP / WTA s-Hertogenbosch
  11:00 Lamasine - Garin (ATP Challenger Lyon)
  12:00 Sakkari - McHale (WTA Nottingham)
  12:00 Opelka - Copil (ATP Challenger Nottingham)
  12:00 Republic of Macedonia vs Tunisia
  12:30 Cilic - Tipsarevic (ATP Den Bosch)
  12:30 Kokkinakis - Medvedev (ATP Den Bosch)
  12:30 Matkowski / Mirnyi - Haas / F. Mayer (ATP Stuttgart)
  12:30 Lamasine / Nys - Kretschmer / Satschko (ATP Challenger Lyon)
  12:30 Reuter - Nedovyesov (ATP Challenger Lyon)
  13:00 Kichenok / Kichenok - Melichar / Smith (WTA Den Bosch)
  13:00 Fratangelo - De Schepper (ATP Challenger Nottingham)
  13:00 Munoz De La Nava - Donati (ATP Challenger Lisbon)
  13:00 Silva Frederico - De Loore (ATP Challenger Lisbon)
  13:30 Berdych - Tomic (ATP Stuttgart)
  13:30 Millman - Smith (ATP Challenger Nottingham)
  14:00 Konta - Wickmayer (WTA Nottingham)
  14:00 Lottner - Rodina (WTA Den Bosch)
  14:00 Travaglia - Stebe (ATP Challenger Caltanissetta)
  14:30 Adamczak / Sanders - Boserup / Rogers (WTA Nottingham)
  14:30 Babos / Hlavackova - Cibulkova / Flipkens (WTA Den Bosch)
  14:30 Hogenkamp - Konjuh (WTA Den Bosch)
  14:30 B. Bryan / M. Bryan - Daniell / Demoliner (ATP Stuttgart)
  14:30 Balazs - Domingues (ATP Challenger Lisbon)
  14:30 Otte - Carballes Baena (ATP Challenger Lisbon)
  15:00 Janowicz - Dimitrov (ATP Stuttgart)
  15:00 Skupski / Skupski - Brunstrom / Opelka (ATP Challenger Nottingham)
  15:30 Riske - Rybarikova (WTA Nottingham)
  15:30 Rojer / Tecau - Sa / Venus (ATP Den Bosch)
  15:30 Cecchinato - Rublev (ATP Challenger Caltanissetta)
  15:30 Zeballos - Ymer (ATP Challenger Lyon)
  16:00 Sasnovich - Mladenovic (WTA Den Bosch)
  16:00 Copil / Stakhovsky - Kravchuk / Marchenko (ATP Challenger Nottingham)
  16:00 Delbonis / Duran - Marcan / Weissborn (ATP Challenger Caltanissetta)
  16:00 Krawietz / Sancic - Roelofse / Rungkat (ATP Challenger Lisbon)
  16:00 Sousa - Coria (ATP Challenger Lisbon)
  16:30 Davis / Riske - McHale / Watson (WTA Nottingham)
  16:30 Paire - Gojowczyk (ATP Stuttgart)
  17:00 Hogenkamp / Rus - Bertens / Schuurs (WTA Den Bosch)
  17:00 Safarova - Hsieh (WTA Nottingham)
  17:00 Ramanathan - Kukushkin (ATP Challenger Caltanissetta)
  17:30 Balazs / Borsos - Kowalczyk / Panfil (ATP Challenger Lisbon)
  17:30 Behar / Bury - Molchanov / Skugor (ATP Challenger Caltanissetta)
  18:00 Gil / Oliveira - Domingues / Silva Frederico (ATP Challenger Lisbon)
  18:00 Klein - Groth (ATP Challenger Nottingham)
  18:00 Mathieu - Trungelliti (ATP Challenger Lyon)
  20:00 Giannessi - Cervantes (ATP Challenger Caltanissetta)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Fri 16 Jun 2017, 07:35

RASPORED DANA / 16 / 06 / 2017
Kod:
11:00 Cibulkova / Flipkens - Knoll / Vandeweghe (WTA Den Bosch)
  11:00 Vikhlyantseva - Rus (WTA Den Bosch)
  11:00 Bedene - Muller (ATP Den Bosch)
  11:00 Berdych - F. Lopez (ATP Stuttgart)
  11:30 Bourgue - Chazal (ATP Challenger Lyon)
  12:00 Konta - Barty (WTA Nottingham)
  12:00 Rae / Robson - Jurak / Rodionova (WTA Nottingham)
  12:00 Fabbiano - Stakhovsky (ATP Challenger Nottingham)
  12:00 Gille / Vliegen - Garin / Munar (ATP Challenger Lyon)
  12:30 Tsurenko - Mladenovic (WTA Den Bosch)
  12:30 Karlovic - Medvedev (ATP Den Bosch)
  13:00 Kichenok / Kichenok - Bertens / Schuurs (WTA Den Bosch
  13:00 Balazs - De Loore (ATP Challenger Lisbon)
  13:00 Mathieu - Trungelliti (ATP Challenger Lyon)
  13:00 Roelofse / Rungkat - Carballes Baena / Coria (ATP Challenger Lisbon)
  13:30 Vekic - Sakkari (WTA Nottingham)
  13:30 Kohlschreiber - Pouille (ATP Stuttgart)
  13:30 Fratangelo - Copil (ATP Challenger Nottingham)
  13:30 Groth - Smith (ATP Challenger Nottingham)
  13:30 Kretschmer / Satschko - Arends / Peng (ATP Challenger Lyon)
  14:00 Rodina - Konjuh (WTA Den Bosch)
  14:30 Benneteau - A. Zverev (ATP Den Bosch)
  14:30 Cecchinato - Stebe (ATP Challenger Caltanissetta)
  14:30 Delbonis / Duran - Cerretani / Schnur (ATP Challenger Caltanissetta)
  14:30 Munoz De La Nava - Otte (ATP Challenger Lisbon)
  14:30 Sakharov - Daniel (ATP Challenger Lisbon)
  14:30 Zeballos - Lamasine (ATP Challenger Lyon)
  15:00 Chan / DellAcqua - Konta / Wickmayer (WTA Nottingham)
  15:00 Rybarikova - Ahn (WTA Nottingham)
  15:00 Haas - M. Zverev (ATP Stuttgart)
  15:00 Klein / Salisbury - Skupski / Skupski (ATP Challenger Nottingham)
  15:30 Kontaveit - Witthoeft (WTA Den Bosch)
  15:30 Matkowski / Mirnyi - Murray / Soares (ATP Stuttgart)
  16:00 Cilic - Pospisil (ATP Den Bosch)
  16:00 Albot - Sandgren (ATP Challenger Caltanissetta)
  16:00 Auger Aliassime - Ruud (ATP Challenger Lyon)
  16:00 Balazs / Borsos - Gil / Oliveira (ATP Challenger Lisbon)
  16:00 Giannessi - Kukushkin (ATP Challenger Caltanissetta)
  16:30 Safarova - Pironkova (WTA Nottingham)
  16:30 Kravchuk / Marchenko - Reid / Smith (ATP Challenger Nottingham)
  17:30 Paire - Janowicz (ATP Stuttgart)
  17:30 Bagnis / Cecchinato - Molchanov / Skugor (ATP Challenger Caltanissetta)
  18:00 Glasspool - Sela (ATP Challenger Nottingham)
  18:00 Sousa - Quinzi (ATP Challenger Lisbon)
  20:00 Lorenzi - Andreozzi (ATP Challenger Caltanissetta)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Sat 17 Jun 2017, 07:29

RASPORED DANA / 16 / 06 / 2017
Kod:
11:00 Konjuh - Vikhlyantseva (WTA Den Bosch)
  11:30 B. Bryan / M. Bryan - Marach / Pavic (ATP Stuttgart)
  11:45 Kretschmer / Satschko - Gille / Vliegen (ATP Challenger Lyon)
  12:00 Groth - Fabbiano (ATP Challenger Nottingham)
  13:00 Cibulkova / Flipkens - Bertens / Schuurs (WTA Den Bosch)
  13:00 Kontaveit - Tsurenko (WTA Den Bosch)
  13:45 M. Zverev - Lopez (ATP Stuttgart)
  14:00 Konta - Rybarikova (WTA Nottingham)
  14:00 Mchale / Watson - Rae / Robson (WTA Nottingham)
  14:00 Lamasine - Bourgue (ATP Challenger Lyon)
  14:00 Otte - Balazs (ATP Challenger Lisbon)
  15:00 Kubot / Melo - Klaasen / Ram (ATP Den Bosch)
  15:00 Muller - A. Zverev (ATP Den Bosch)
  15:00 Molchanov / Skugor - Cerretani / Schnur (ATP Challenger Caltanissetta)
  15:30 Roelofse / Rungkat - Gil / Oliveira (ATP Challenger Lisbon)
  15:30 Sela - Copil (ATP Challenger Nottingham)
  16:00 Adamczak / Sanders - Konta / Wickmayer (WTA Nottingham)
  16:00 Pouille - Paire (ATP Stuttgart)
  16:30 Cilic - Karlovic (ATP Den Bosch)
  16:30 Auger Alliasime - Nedovyesov (ATP Challenger Lyon)
  17:00 Safarova - Vekic (WTA Nottingham)
  17:00 Daniel - Quinzi (ATP Challenger Lisbon)
  17:00 Giennessi - Stebe (ATP Challenger Caltanissetta)
  18:30 Skupski / Skupski - Reid / Smith (ATP Challenger Nottingham)
  19:00 Lorenzi - Albot (ATP Challenger Caltanissetta)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Sun 18 Jun 2017, 08:35

RASPORED DANA / 18 / 06 / 2017
Kod:
11:00 Marach / Pavic - Murray / Soares (ATP Stuttgart)
11:00 Peterson - Vasylyeva (ITF Women Padova)
12:00 Adamczak / Sanders - Rae / Robson (WTA Nottingham)
12:00 Vikhlyantseva - Kontaveit (WTA Den Bosch)
12:00 Chang / Erakovic - Frech / Mestach (ITF Women Manchester)
13:00 F. Lopez - Pouille (ATP Stuttgart)
14:00 Diyas - Krunic (ITF Women Manchester)
14:00 Fabbiano - Sela (ATP Challenger Nottingham)
14:30 Karlovic - G. Muller (ATP Den Bosch) DIRECT LINK
14:30 Bourgue - Auger-Aliassime (ATP Challenger Lyon)
16:00 Konta - Vekic (WTA Nottingham) DIRECT LINK
16:00 Otte - Daniel (ATP Challenger Lisbon)
18:30 Lorenzi - Giannessi (ATP Challenger Caltanissetta)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Mon 19 Jun 2017, 07:36

RASPORED DANA / 19 / 06 / 2017
Kod:
11:00 Novak - Krajinovic (ATP Challenger Poprad)
  11:00 O'Connell - Ymer (ATP Challenger Poprad)
  11:00 Yakovlev - Fomin (ATP Challenger Fergana)
  12:00 Davis - Osaka (WTA Birmingham)
  12:00 Sousa - Kohlschreiber (ATP Halle)
  12:00 ATP Challenger Ilkley
  12:00 Bolt - Mmoh (ATP Challenger Ilkley)
  12:00 Ebden - Berankis (ATP Challenger Ilkley)
  12:30 Bellotti - Giraldo (ATP Challenger Poprad)
  13:00 Mannarino - Tsonga (ATP London)
  13:00 Dustov - Fayziev (ATP Challenger Fergana)
  13:00 Ofner - Popko (ATP Challenger Poprad)
  13:30 Mertens - Sevastova (WTA Mallorca)
  13:30 Strycova - Putintseva (WTA Birmingham)
  13:30 Brown - Pospisil (ATP Halle)
  13:30 Novikov - McDonald (ATP Challenger Ilkley)
  14:00 Cibulkova / Muguruza - Hibino / Rosolska (WTA Birmingham)
  14:00 Galan Riveros / Rodriguez - Di Nicola / Ramazzotti (ATP Challenger Todi)
  14:00 Liska / Martin - Cacic / Krajinovic (ATP Challenger Poprad)
  14:00 Ruud - Coppejans (ATP Challenger Blois)
  14:30 Dimitrov - Harrison (ATP London)
  14:30 Molcan / Nema - O'Connell / Petrovic (ATP Challenger Poprad)
  15:00 Bouchard / Lisicki - Goerges / Knoll (WTA Mallorca)
  15:00 Watson - Svitolina (WTA Birmingham)
  15:00 Berdych - Darcis (ATP London)
  15:00 Monfils - Gasquet (ATP Halle)
  15:00 Garin - Kovalik (ATP Challenger Todi)
  15:30 Barty / DellAcqua - Gavrilova / Siniakova (WTA Birmingham)
  15:30 De Greef - Zekic (ATP Challenger Todi)
  15:30 Skupski / Skupski - Ratiwatana / Ratiwatana (ATP Challenger Ilkley)
  16:00 Young - Kyrgios (ATP London)
  16:00 Coria - Carballes Baena (ATP Challenger Poprad)
  16:00 Hemery - Gonzalez (ATP Challenger Blois)
  16:00 Klein - Gombos (ATP Challenger Ilkley)
  16:30 Cornet - Broady (WTA Birmingham)
  16:30 Kalashnikova / Kichenok - Klepac / Martinez Sanchez (WTA Mallorca)
  16:30 Bellotti / Ofner - Behar / Bury (ATP Challenger Poprad)
  17:00 Kr. Pliskova - Babos (WTA Mallorca)
  17:00 Mirza / Vandeweghe - Jurak / Rodionova (WTA Birmingham)
  17:00 Donati - Gaio (ATP Challenger Todi)
  17:00 Donskoy - Gojowczyk (ATP Challenger Ilkley)
  17:00 Mager - Caruso (ATP Challenger Todi)
  17:30 Edmund - Shapovalov (ATP London)
  17:30 Marterer - Thiem (ATP Halle)
  17:30 Erlich / Oswald - Clarke / Willis (ATP Challenger Ilkley)
  18:00 Vatutin - Robert (ATP Challenger Blois)
  19:00 Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo (WTA Mallorca)
  19:00 Lajovic - Ojeda (ATP Challenger Todi)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Tue 20 Jun 2017, 07:33

RASPORED DANA / 20 / 06 / 2017
Kod:
08:00 Khabibulin - Sultanbekov (ATP Challenger Fergana)
   08:00 Leshem - Ismailov (ATP Challenger Fergana)
   09:30 Turgunov - Ilkel (ATP Challenger Fergana)
   09:30 Vardhan - Lee (ATP Challenger Fergana)
   10:00 Andreozzi - Monteiro (ATP Challenger Blois)
   10:00 Horansky - Safranek (ATP Challenger Poprad)
   10:00 Lamasine - Eysseric (ATP Challenger Blois)
   10:00 Stebe - Velotti (ATP Challenger Poprad)
   11:00 Goerges - Arruabarrena (WTA Mallorca)
   11:00 Parmentier - Cepelova (WTA Mallorca)
   11:00 Vinci - Kontaveit (WTA Mallorca)
   11:30 Arnaboldi - Caruana (ATP Challenger Todi)
   11:30 Djere - Safwat (ATP Challenger Poprad)
   11:30 Dustov / Kedriouk - Maamoun / Milojevic (ATP Challenger Fergana)
   11:30 Dzumhur - Zopp (ATP Challenger Blois)
   11:30 Fayziev / Khabibulin - Duldaev / Leshem (ATP Challenger Fergana)
   11:30 Hach Verdugo / Lawson - Altuna / Motti (ATP Challenger Todi)
   11:30 Lestienne - Nedovyesov (ATP Challenger Blois)
   11:30 Martin - Molcan (ATP Challenger Poprad)
   11:30 Trungelliti - Glasspool (ATP Challenger Ilkley)
   12:00 Giorgi - Vikhlyantseva (WTA Birmingham)
   12:00 Hibino - Siniakova (WTA Birmingham)
   12:00 Smitkova - Kvitova (WTA Birmingham)
   12:00 Bautista Agut - Berlocq (ATP Halle)
   12:00 Lacko - Zverev (ATP Halle)
   12:00 Nishikori - Verdasco (ATP Halle)
   12:00 Fratangelo - Sandgren (ATP Challenger Ilkley)
   12:30 Flipkens - Minella (WTA Mallorca)
   12:30 Jankovic - Garcia (WTA Mallorca)
   12:30 Kalinskaya - Barthel (WTA Mallorca)
   12:30 Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo (WTA Mallorca) 4:6 7:5 3:2
   13:00 Kokkinakis - Raonic (ATP London)
   13:00 Balazs - Dancevic (ATP Challenger Poprad)
   13:00 Galan Riveros - Cecchinato (ATP Challenger Todi)
   13:00 Gunneswaran - Betov (ATP Challenger Fergana)
   13:00 Kavcic - Kibi (ATP Challenger Fergana)
   13:00 King - Groth (ATP Challenger Ilkley)
   13:00 Mina - Auger Aliassime (ATP Challenger Blois)
   13:00 Pavlasek - Vajda (ATP Challenger Poprad)
   13:00 Reuter - Travaglia (ATP Challenger Todi)
   13:30 Hsieh - Gavrilova (WTA Birmingham)
   13:30 Tsurenko - Konta (WTA Birmingham)
   13:30 Vondrousova - Barty (WTA Birmingham)
   13:30 Benneteau - Ward (ATP London)
   13:30 Haas - Tomic (ATP Halle)
   13:30 Haase - Ferrer (ATP Halle)
   13:30 Johnson - Kozlov (ATP London)
   13:30 Khachanov - Simon (ATP Halle)
   13:30 Estrella Burgos - Fucsovics (ATP Challenger Ilkley)
   13:30 Souza - Jacq (ATP Challenger Blois)
   14:00 Haddad Maia - Rogers (WTA Mallorca)
   14:00 Lisicki - Bertens (WTA Mallorca)
   14:00 Schiavone - Bouchard (WTA Mallorca)
   14:30 F. Lopez - Wawrinka (ATP London)
   14:30 Sakharov - Albot (ATP Challenger Todi)
   15:00 Cibulkova - Safarova (WTA Birmingham)
   15:00 McHale - Vandeweghe (WTA Birmingham)
   15:00 Mladenovic - Duan (WTA Birmingham)
   15:00 B.Bryan / M. Bryan - Dimitrov / Tsonga (ATP London)
   15:00 Lorenzi - A. Zverev (ATP Halle)
   15:00 Paire - F. Mayer (ATP Halle)
   15:00 Troicki - Tipsarevic (ATP London)
   15:00 Millman - Melzer (ATP Challenger Ilkley)
   15:00 Paes / Shamasdin - Reid / Smith (ATP Challenger Ilkley)
   15:00 Sousa - Banes (ATP Challenger Blois)
   15:30 Konjuh - Jabeur (WTA Mallorca)
   15:30 Lepchenko - Cepede (WTA Mallorca)
   15:30 Klizan - Sproch (ATP Challenger Poprad)
   15:30 Kowalczyk / Mies - Coria / Velotti (ATP Challenger Poprad)
   16:00 Lopez Perez - Delbonis (ATP Challenger Todi)
   16:00 Murray - Bedene (ATP London)
   16:00 Bonzi - Griekspoor (ATP Challenger Blois)
   16:30 Muguruza - Kulichkova (WTA Birmingham)
   16:30 Zhang - Linette (WTA Birmingham)
   16:30 Basilashvili - Muller (ATP London)
   16:30 Herbert - Chardy (ATP London)
   16:30 Karlovic - Youzhny (ATP Halle)
   16:30 Struff - Pouille (ATP Halle)
   16:30 Klein / Salisbury - Sandgren / Siljestrom (ATP Challenger Ilkley)
   16:30 Laaksonen - Brands (ATP Challenger Blois)
   16:30 Willis - Ebden (ATP Challenger Ilkley)
   17:00 Duque Marino / Irigoyen - Babos / Hlavackova (WTA Mallorca)
   17:00 Pavlyuchenkova / Wickmayer - Melichar / Smith (WTA Mallorca)
   17:00 Suarez Navarro - Bellis (WTA Mallorca)
   17:00 Vekic - Riske (WTA Birmingham)
   17:00 Elgin / Molchanov - Popko / Safwat (ATP Challenger Poprad)
   17:00 Giannessi - Grigelis (ATP Challenger Todi)
   17:00 Horansky / Sproch - Cornea / Kolar (ATP Challenger Poprad)
   17:30 Cilic - Isner (ATP London)
   17:30 Federer - Lu (ATP Halle)
   17:30 Haider Maurer - Sonego (ATP Challenger Todi)
   18:00 Medvedev - Mahut (ATP London)
   18:00 Norrie - Querrey (ATP London)
   18:00 Bourgue - Ramanathan (ATP Challenger Blois)
   18:00 Estrella Burgos / King - Raja / Sharan (ATP Challenger Ilkley)
   18:00 Polmans / Whittington - Lipsky / Sitak (ATP Challenger Ilkley)
   19:00 Ozaki - Azarenka (WTA Mallorca)
   20:30 Bolelli - Taberner (ATP Challenger Todi)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Wed 21 Jun 2017, 10:44

RASPORED DANA / 21 / 06 / 2017
Kod:
11:00 Betov / Gunneswaran - Balaji / Vardhan (ATP Challenger Fergana)
  11:00 O'Connell / Petrovic - Margaroli / Weissborn (ATP Challenger Poprad)
  11:00 Ofner - Giraldo (ATP Challenger Poprad)
  11:30 Gonzalez / Neis - Bonzi / Jacq (ATP Challenger Blois)
  11:30 Ruud - Eysseric (ATP Challenger Blois)
  11:30 Surchenko / Yakovlev - Manafov / Shyla (ATP Challenger Fergana)
  12:00 Gasquet - Tomic (ATP Halle)
  12:00 Bhambri - Fritz (ATP Challenger Ilkley)
  12:00 Elgin / Molchanov - Arvidsson / Simonsson (ATP Challenger Poprad)
  12:30 Aoyama / Yang - Dabrowski / Xu (WTA Birmingham)
  12:30 Jankovic / Sevastova - Moore / Wongteanchai (WTA Mallorca)
  12:30 Schiavone - Kr. Pliskova (WTA Mallorca)
  12:30 Siniakova - Gavrilova (WTA Birmingham)
  12:30 Balazs - Krajinovic (ATP Challenger Poprad)
  12:30 Pavlasek - Safranek (ATP Challenger Poprad)
  13:00 Troicki - Young (ATP London)
  13:00 Ivashka / Kudryavtsev - Maamoun / Milojevic (ATP Challenger Fergana)
  13:30 Bautista Agut - Brown (ATP Halle)
  13:30 Bangoura / Matsui - Hurkacz / Schnur (ATP Challenger Fergana)
  13:30 Djere - Kolar (ATP Challenger Poprad)
  13:30 Donskoy - Trungelliti (ATP Challenger Ilkley)
  13:30 Paes / Shamasdin - Podlipnik-Castillo / Vasilevski (ATP Challenger Ilkley)
  14:00 Broady - Kvitova (WTA Birmingham)
  14:00 Chan / Zhang - Cornet / Putintseva (WTA Birmingham)
  14:00 Groenefeld / Peschke - Parra Santonja / Soler Espinosa (WTA Mallorca)
  14:00 Ozaki - Azarenka (WTA Mallorca) 3:6 6:4 5:4
  14:00 Linzer - Carballes Baena (ATP Challenger Poprad)
  14:30 Bellis - Barthel (WTA Mallorca)
  14:30 Muller - Tsonga (ATP London)
  15:00 Kohlschreiber - A. Zverev (ATP Halle)
  15:00 Bolt - Gombos (ATP Challenger Ilkley)
  15:00 Caruso - Cecchinato (ATP Challenger Todi)
  15:00 De Greef - Kovalik (ATP Challenger Todi)
  15:00 Klizan - Cacic (ATP Challenger Poprad)
  15:00 Ratiwatana / Ratiwatana - Raja / Sharan (ATP Challenger Ilkley)
  15:00 Stebe - Harris (ATP Challenger Poprad)
  15:30 Chan / Hingis - Cepede / Sorribes Tormo (WTA Mallorca)
  15:30 Kichenok / Savchuk - Spears / Srebotnik (WTA Birmingham)
  15:30 Strycova - Barty (WTA Birmingham)
  15:30 Cornea / Kolar - Behar / Bury (ATP Challenger Poprad)
  16:00 Dimitrov - Benneteau (ATP London)
  16:00 Hernandez Fernandez / Souza - Kretschmer / Satschko (ATP Challenger Blois)
  16:30 Caruana / Mager - Draganja / Draganja (ATP Challenger Todi)
  16:30 Donati - Elias (ATP Challenger Todi)
  16:30 Dzumhur - Auger Aliassime (ATP Challenger Blois)
  16:30 Klein / Salisbury - Polmans / Whittington (ATP Challenger Ilkley)
  16:30 Kowalczyk / Mies - Cacic / Krajinovic (ATP Challenger Poprad)
  16:30 Kravchuk - Halys (ATP Challenger Ilkley)
  16:30 Molcan - Ymer (ATP Challenger Poprad)
  17:00 Pavlyuchenkova - Goerges (WTA Mallorca)
  17:00 Safarova - Osaka (WTA Birmingham)
  17:30 Atawo / McHale - Broady / Watson (WTA Birmingham)
  17:30 Berdych - Shapovalov (ATP London)
  17:30 Haase - Thiem (ATP Halle)
  17:30 Ramanathan / Vatutin - Purser / Rodrigues (ATP Challenger Blois)
  18:00 De Waard / McLachlan - Licciardi / Moroni (ATP Challenger Todi)
  18:00 Muller - Robert (ATP Challenger Blois)
  18:30 Clarke / Willis - Millman / Saville (ATP Challenger Ilkley)
  19:00 Rogers - Lisicki (WTA Mallorca)
  19:00 Eysseric / Rola - Arneodo / Nys (ATP Challenger Blois)
  19:30 Lajovic - Munar (ATP Challenger Todi)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Thu 22 Jun 2017, 08:17

RASPORED DANA / 22 / 06 / 2017

Kod:
10:30 Hernandez Fernandez - Sousa (ATP Challenger Blois)
   11:00 Fucsovics - Millman (ATP Challenger Ilkley)
   11:00 Hurkacz / Schnur - Kibi / Sekiguchi (ATP Challenger Fergana)
   11:00 Klein / Salisbury - Ratiwatana / Ratiwatana (ATP Challenger Ilkley)
   11:30 Arends / Peng - Ramanathan / Vatutin (ATP Challenger Blois)
   12:00 Nishikori - Khachanov (ATP Halle)
   12:00 Bhambri - Fritz (ATP Challenger Ilkley)
   12:00 Jacq - Bourgue (ATP Challenger Blois)
   12:00 Pavlasek - Ofner (ATP Challenger Poprad)
   12:30 Giorgi - Svitolina (WTA Birmingham)
   12:30 Groenefeld / Peschke - Melichar / Smith (WTA Mallorca)
   12:30 Lepchenko - Sevastova (WTA Mallorca)
   12:30 Clarke - Marchenko (ATP Challenger Ilkley)
   12:30 Millot - Fratangelo (ATP Challenger Ilkley)
   13:00 Cilic - Kozlov (ATP London)
   13:00 Djere - Krajinovic (ATP Challenger Poprad)
   13:00 Duldaev / Leshem - Manafov / Shyla (ATP Challenger Fergana)
   13:00 Kavcic - Bangoura (ATP Challenger Fergana)
   13:30 Youzhny - Rublev (ATP Halle)
   14:00 Goerges / Knoll - Duque Marino / Irigoyen (WTA Mallorca)
   14:00 Muguruza - Riske (WTA Birmingham)
   14:00 Vinci - Flipkens (WTA Mallorca)
   14:00 Gille / Vliegen - Kretschmer / Satschko (ATP Challenger Blois)
   14:00 Groth - Willis (ATP Challenger Ilkley)
   14:00 Ymer - Stebe (ATP Challenger Poprad)
   14:30 Thompson - Querrey (ATP London)
   14:30 Margaroli / Weissborn - Cornea / Kolar (ATP Challenger Poprad)
   15:00 Safarova / Strycova - Cako / Naydenova (WTA Birmingham)
   15:00 F. Mayer - Pouille (ATP Halle)
   15:00 Haider Maurer - Sakharov (ATP Challenger Todi)
   15:00 Travaglia - Delbonis (ATP Challenger Todi)
   15:30 Chan / Hingis - Mertens / Schuurs (WTA Mallorca)
   15:30 Mladenovic - Zhang (WTA Birmingham)
   15:30 Paes / Shamasdin - Millman / Saville (ATP Challenger Ilkley)
   16:00 Medvedev - Kokkinakis (ATP London)
   16:00 Arvidsson / Simonsson - Kowalczyk / Mies (ATP Challenger Poprad)
   16:00 Klizan - Carballes Baena (ATP Challenger Poprad)
   16:00 Laaksonen - Lestienne (ATP Challenger Blois)
   16:30 Atawo / McHale - Spears / Srebotnik (WTA Birmingham)
   16:30 Grigelis - Caruana (ATP Challenger Todi)
   17:00 Jankovic / Sevastova - Klepac / Martinez Sanchez (WTA Mallorca)
   17:00 Konjuh - Azarenka (WTA Mallorca)
   17:00 Vandeweghe - Konta (WTA Birmingham)
   17:00 Bagnis - Bolelli (ATP Challenger Todi)
   17:00 Gonzalez / Neis - Bernardi / Monteiro (ATP Challenger Blois)
   17:30 Barty / DellAcqua - Cibulkova / Muguruza (WTA Birmingham)
   17:30 Chardy - F. Lopez (ATP London)
   17:30 Federer - Zverev (ATP Halle)
   18:00 Bonzi - Rola (ATP Challenger Blois)
   18:00 Grigelis / Travaglia - Draganja / Draganja (ATP Challenger Todi)
   18:30 De Waard / McLachlan - Bednarek / Pel (ATP Challenger Todi)
   19:00 Cepelova - Garcia (WTA Mallorca)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Fri 23 Jun 2017, 07:49

RASPORED DANA / 23 / 06 / 2017
Kod:
08:30 Gunneswaran - Leshem (ATP Challenger Fergana)
  08:30 Ivashka - Schnur (ATP Challenger Fergana)
  11:00 Dzumhur - A. Muller (ATP Challenger Blois)
  12:00 Khachanov - Rublev (ATP Halle)
  12:00 Halys - Bolt (ATP Challenger Ilkley)
  12:30 Bellis - Kr. Pliskova (WTA Mallorca)
  12:30 Safarova - Gavrilova (WTA Birmingham)
  12:30 Gonzalez / Neis - Arends / Peng (ATP Challenger Blois)
  13:00 Chan / Zhang - Aoyama / Yang (WTA Birmingham)
  13:00 Querrey - G. Muller (ATP London)
  13:00 Hurkacz - Milojevic (ATP Challenger Fergana)
  13:00 Kavcic - Ilkel (ATP Challenger Fergana)
  13:30 Gasquet - Haase (ATP Halle)
  13:30 Groth - Fratangelo (ATP Challenger Ilkley)
  14:00 Cepelova - Garcia (WTA Mallorca)
  14:00 Mladenovic - Kvitova (WTA Birmingham)
  14:00 Laaksonen - Rola (ATP Challenger Blois)
  14:00 Stebe - Pavlasek (ATP Challenger Poprad)
  14:30 Cilic - Young (ATP London)
  15:00 Konjuh - Sevastova (WTA Mallorca)
  15:00 Federer - F. Mayer (ATP Halle)
  15:30 Muguruza - Vandeweghe (WTA Birmingham)
  15:30 Carballes Baena - Djere (ATP Challenger Poprad)
  15:30 Donskoy - Fritz (ATP Challenger Ilkley)
  16:00 Safarova / Strycova - Mirza / Vandeweghe (WTA Birmingham)
  16:00 Dimitrov - Medvedev (ATP London)
  16:00 Bourgue - Sousa (ATP Challenger Blois)
  16:00 De Waard / McLachlan - Draganja / Draganja (ATP Challenger Todi)
  16:30 Lestienne / A. Muller - Arneodo / Nys (ATP Challenger Blois)
  17:00 Barty - Giorgi (WTA Birmingham)
  17:00 Goerges - Lisicki (WTA Mallorca)
  17:00 De Greef - Cecchinato (ATP Challenger Todi)
  17:00 Fucsovics - Clarke (ATP Challenger Ilkley)
  17:30 Bautista-Agut - A. Zverev (ATP Halle)
  17:30 Berdych - F. Lopez (ATP London)
  17:30 Caruana - Sakharov (ATP Challenger Todi)
  18:00 Chan / Hingis - Melichar / Smith (WTA Mallorca)
  18:00 Ruud - Hemery (ATP Challenger Blois)
  19:00 Lajovic - Elias (ATP Challenger Todi)
  21:00 Bagnis - Delbonis (ATP Challenger Todi)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Sat 24 Jun 2017, 11:48

RASPORED DANA / 24 / 06 / 2017
Kod:
10:00 Kavcic - Ivashka (ATP Challenger Fergana)
  11:30 Donskoy - Fritz (ATP Challenger Ilkley)
  11:30 Fucsovics - Clarke (ATP Challenger Ilkley)
  12:30 Safarova - Kvitova (WTA Birmingham)
  13:00 Federer - Khachanov (ATP Halle)
  13:00 Gille / Vliegen - Arneodo / Nys (ATP Challenger Blois)
  13:00 Groth - Fratangelo (ATP Challenger Ilkley)
  13:00 Halys - Bolt (ATP Challenger Ilkley)
  13:30 Kowalczyk / Mies - Margaroli / Weissborn (ATP Challenger Poprad)
  14:00 Muguruza - Barty (WTA Birmingham)
  14:00 Paes / Shamasdin - Klein / Salisbury (ATP Challenger Ilkley)
  14:15 G. Muller - Cilic (ATP London)
  14:30 Dzumhur - Laaksonen (ATP Challenger Blois)
  15:00 Goerges - Bellis (WTA Mallorca)
  15:00 Djere - Stebe (ATP Challenger Poprad)
  15:30 Chan / Zhang - Atawo / McHale (WTA Birmingham)
  15:45 Dimitrov - F. Lopez (ATP London)
  16:00 A. Zverev - Gasquet (ATP Halle)
  16:00 Hemery - Bourgue (ATP Challenger Blois)
  17:00 Garcia - Sevastova (WTA Mallorca)
  17:00 Mirza / Vandeweghe - Barty / DellAcqua (WTA Birmingham)
  18:30 Jankovic / Sevastova - Goerges / Knoll (WTA Mallorca)
  18:30 Caruana - Cecchinato (ATP Challenger Todi)
  21:00 Lajovic - Bagnis or Delbonis (ATP Challenger Todi)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Buby12 on Sun 25 Jun 2017, 08:05

RASPORED DANA / 25 / 06 / 2017
Kod:
08:30 Ivashka - Milojevic (ATP Challenger Fergana)
  09:00 Delbonis - Cecchinato (ATP Challenger Todi)
  10:00 Waltert - Brescia (ITF Women's Lenzerheide)
  12:00 Dodig - Diez (ATP Eastbourne)
  12:00 Fucsovics - Bolt (ATP Challenger Ilkley)
  12:00 Skugor - Janowicz (ATP Eastbourne)
  13:00 Federer - A. Zverev (ATP Halle)
  13:00 Gombos - Bambridge (ATP Eastbourne)
  13:00 Gonzalez / Neis - Gille / Vliegen (ATP Challenger Blois)
  13:30 Fabbiano - Chen (ATP Eastbourne)
  14:30 Kvitova - Barty (WTA Birmingham)
  15:00 Cilic - F. Lopez (ATP London)
  15:00 Dzumhur - Hemery (ATP Challenger Blois)
  15:30 Kubot / Melo - Zverev / Zverev (ATP Halle)
  16:00 Barty / DellAcqua - Chan / Zhang (WTA Birmingham)
  16:30 J. Murray / Soares - Cilic / Matkowski (ATP London)
  17:00 Goerges - Sevastova (WTA Mallorca)
  19:00 Chan / Hingis - Jankovic / Sevastova (WTA Mallorca)

Buby12
Moderator
Moderator

Broj komentara : 151
Join date : 2014-06-12

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: WTA / ATP / TENIS WORLD

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu